• NASIL® mýdlo s nanostříbrem 100g
  • Novinka
  • Tip
 • Mýdlo NASIL zabraňuje vzniku kožních lézí a účinně pomáhá při léčbě bakteriálních, plísňových a virových infekcí. Nanostříbro nevyvolává alergické reakce, nevysušuje a nedráždí pokožku. Na povrchu pokožky vytváří vrstvu, která ji účinně chrání proti útoku bakterií, kvasinek, hub a virů

  NASIL® přírodní mýdlo s nanostříbrem – podarujte zdraví

   

  Mýdlo NASIL zabraňuje vzniku kožních problémů a účinně pomáhá při léčbě bakteriálních,  plísňových a virových infekcí. Nanostříbro nevyvolává alergické reakce,  nevysušuje a nedráždí pokožku. Na povrchu pokožky vytváří ochrannou vrstvu, která účinně chrání pokožku proti útoku bakterií, kvasinek, plisní a virů, čímž působí jako účinná prevence a zabraňuje častým kožním zánětům a chorobám.

  Kůže každého člověka je neustále vystavována útokům milionů neviditelných bakterií, virů a plísní, které jsou příčinou vzniku akné, uhrů, mýkoz, lupů ve vlasech, nepřejemných pachů a dalších nepříjemných kožních chorob. Zdraví je třeba chránit a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda sebe a své blízke budete hránit či nikoliv. Jednou z možností vysoké prevence a ochrany je možnost používat přírodní mýdlo NASIL® , které obsahuje částice NANOSTŘÍBRA a další složky, které pomáhají udržovat Vaši pokožku ve zdravém, hydratovaném a proto i chráněném stavu.

  PROČ NANO STŘÍBRO s přírodním mýdlem NASIL® ?

  Přírodní mýdlo NASIL® vzniklo jako výsledek spolupráce lékaře dermatologa-venerologa a vědeckého výzkumního ústavu a složení je patentově chráněno. V 1 cm3 mýdla je obsaženo 600 biliónů molekul stříbra. Mýdlo s nanostříbrem funguje jako prevence proti vzniku kožních lézí a účinně pomáhají léčit již existující bakteriální, plísňové a virové infekce, které aniž bychom si to mnohokrát uvědomovali, útočí na naší pokožku. Přírodní mýdlo NASIL® neobsahuje nežádoucí prostředky – barvy, vůně a jiné proalergické složky, ale přírodní a pokožce prospěšné látky, proto je ideální pro citlivou pokožku.

  Nanostříbro nevyvolává alergické reakce, nevysušuje a nedráždí pokožku. Na povrchu pokožky vytváří vrstvu, která ji účinně chrání proti útoku bakterií, kvasinek, hub a virů, čímž zabraňuje častým kožním zánětům a chorobám.

  Přírodní mýdlo NASIL® je vhodné pro atopiky a další široké spektrum kožních prolémů, které se vyskytují v běžném životě. Taktéž jsou velmi vhodné pro lidí se stomií – pro zvýšenou hygienu vývodu. Pokud cestujete do zemí s nízkou úrovni hygieny, tak Vám přírodní mýdlo NASIL® s nanostříbrem může zajistit klidnou dovolenou – dobře chráněná pokožka (zejména čisté ruce) je základem toho, abyste předešli zdravotním problémům typickým pro takové destinace. Přírodní mýdlo NASIL® je idéální pro hygiénu dospívajících dětí, kdy péče o pokožku pomáhá prevenci proti výskytu problematického akné a v případě výskytu podstaným způsobem ulehčuje léčbu.

  CO OBSAHUJE MÝDLO NASIL® S NANO STŘÍBREM A PROČ SE CHRÁNIT?

  Mýdlo kromě přírodních látek obsahuje ve svém složení účinné látky jako jsou částice nanostříbra, kyselina boritá a složku prevacare. Tyto látky fungují antibakteríálně, protiplísňově a proti virům. Kterákoliv část kůže člověka je neustále napadána miliony bakterií, virů, a plísní, které se vyskytují v běžném prostředí, ve kterém žijeme. Je to neviditelný nepřítel a pokud dostane šanci, tak pokožka je napadena. Nedostatečná péče o plěť související s nedostatečnou preventívní ochranou pokožky v kombinaci s těmito bakteriemi jsou příčinou vzniku řady vad pleti jako jsou: pupínky, akné, kožní polypy, černé tečky, bradavice, lupy, nepříjemné zápachy, kožní alergie a mnoho dalších kožních nemocí. Mýdlo NASIL® s nanostříbrem působí preventivně proti vzniku takových problémů.

  JAKÉ NEMOCI NANOSTŘÍBRO ÚČINNĚ LEČI?

  Přírodní mýdlo NASIL® s nanostříbrem se využívá především jako vysoký stupeň prevence. V případě onemocnění jako doplněk a podpůrný způsob aktivní léčby většiny kožních chorob a také mnoha dalších nemocí. Nejčastější problematické oblasti, kdy nanostříbro svým účinkem podporuje a urychluje léčbu u:

  všech stupnů popálenin

  uklidňuje podrážděnou pokožku

  ekzémů, uhrů, akné, plísňových infekcí

  lupenky

  hnisajících a těžce se hojících rán

  podlitin, otoků, proleženin

  polypů

  svědění nohou

  vlasových lupů

  vaginální kvasinkové infekce

  nehtové plísně rukou a nohou

  prašivky (psoriáza)

  nadměrného pocení

  běžných bradavic a plochých bradavic

  infekce vlasových váčků

  seboroické dermatitidy

  bércových vředů

  hojení běžných rán, drobných řezů, nehtovch záděrů

  neurodermitidy

  atopických ekzémů

  nealergické dermatitidy

  ekzémů postihující lidí při těžkých profesích ( zejména ekzémy noou z pracovních bot

  alergických ekzémů

  stafylokokových infekcí

  POUŽITÍ

  Přírodním mýdlo NASIL® obsahující NANOSTŘÍBRO je určeno ke každodenní hygieně pokožky celého těla, kůže hlavy, podpaží a k intimní hygieně. Použití mýdla je vhodné pro dospělé a dětí od 3 let, pro alergiky a lidí s akné, kožními chorobami, stomiky a lupenkou, která vyžaduje zvýšenou hygiénu těla.

   

  ÚČINKY

  antibakteriální

  antivirové

  antiplísňové

  VLASTNOSTI

  významně pomáhá redukovat akné

  má antibakteriální účinky

  zmírňuje záněty kůže

  udržuje přirozené pH pokožky

  důkladně čistí pokožku a vytváří na pokožce neviditelný ochranný povlak

  nedráždí a nevytváří přecitlivělost na obsažené látky

  brání rozvoji nehtových plísní

  zabraňuje nadměrnému pocení a a tudíž i následnému nepříjemnému pachu

  podporuje  hojení ran 

  Jsme výhradním dovozcem přírodního mýdla NASIL® s nanostříbrem a NASIL® je chráněna obchodní značka registrována pro celou Evropskou unií. Výrobky označené  touto značkou garantují originalitu a kvalitu výrobku.

  Dostupnost:Skladem
  • Cena:
  • 129 Kč
 • mýdlo
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním více informací zde