Novinka

Přírodní tekuté mýdlo NASIL® s obsahem nanostříbra /500 ml/

459
Neohodnoceno
  • 1 z 2

99 Kč
Kategorie: Mýdlo s nanostříbrem
Hmotnost: 0.6 kg
 

Přírodní tekuté mýdlo NASIL®  500 ml s obsahem nanostříbra chrání pokožku, takže je měkká a jemná, zachovává přirozený zdravý vzhled. Tekuté mýdlo neobsahuje chemická barviva ani alergeny, proto nedráždí pokožku.

Přírodní tekuté mýdlo NASIL® obsahující nanostříbro, je stejně jako NASIL® MÝDLO S NANOSTŘÍBREM 100GR výsledkem dlouholeté spolupráce lékaře dermatologa-venerologa se specializovaným výzkumným ústavem. 

Účinky:

Nanostříbro obsažené v mýdle ničí více než 650 různých choroboplodných bakterií, virů, plísní a hub, je výrazně antiseptické, antibakteriální, antivirové a antimykotické

 

Použití:

- pro každodenní hygienu pokožky celého těla, včetně hlavy, podpaží, třísel a intimních partií. Díky účinným aktivním látkám s baktericidními a fungicidními účinky toto "přírodní mýdlo" chrání před vznikem infekcí a aktivně napomáhá při léčbě již vzniklých bakteriálních, houbových a virových infekcí kůže. Tekuté mýdlo obsahuje částice nanostříbra - přírodní účinné antibiotikum.

 

VLASTNOSTI:

zmírňuje záněty kůže

má antibakteriální účinky

udržuje přirozené pH pokožky

čistí pokožku a vytváří na kůži neviditelný ochranný povlak

nedráždí pokožku

při pocení zabraňuje  vytváření následných pachů

napomáhá hojení povrchových ran

pomáhá redukovat akné

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním více informací zde