NANOINTIMKA S NANO STŘÍBREM A NANO MĚDÍ - antibakteriální gel pro intimní hygienu

537
6 hodnocení

Intimka s nano stříbrem a nanomědí antibakteriálni gel pro intimní hygienu

  • 289 Kč 40 Kč –13 %
  • (12 ks) Skladem
249 Kč
Kategorie: Intimní hygiena s nanostříbrem
 

Představujeme Vám nejnovější produkt z řady kosmetických výrobků
obsahujících nano stříbro: NANOINTIMKA S NANOSTŘÍBREM
A NANO MĚDÍ - intimní hygienický gel obsahující kromě nano stříbra také nano měď. Antibakteríální Gel neobsahuje mýdlo, barviva nebo parabeny. Gel je vhodný pro pravidelné a každodenní použití v intimních partiích těla se zachováním přirozené mikroflóry. Výrobek byl dermatologicky, hypoalergicky, aplikačně a mikrobiologicky testován a má pozitivní dermatologickou recenzi.


Nanostříbro a nanoměď vynikají jedinečným antiseptickým, antibakteriálním, antimykotickým a antivirovým působením.
Nano stříbro je složkou, která výrazně zrychluje regeneraci menších ran a infekcí. Je bez zápachu a chemicky čistá a proto její zakomponování do našeho produktu umožnila odstranění řady konzervačních látek a barviv. Tímto se produkt stal kosmetickým prostředkem pro intimní hygienu vhodným i pro alergiky. Nano měď je složkou působící antibakteriálně a protizánětlivě, vykazuje antioxidační vlastnosti čímž zrychluje tvorbu kolagenu a zabraňuje tak stárnutí pokožky, eliminuje nadměrné pocení a s tím související tvorbu nepříjemného pachu potu. Taktéž pomáhá likvidaci zanícených míst a vřídků a stejně jako nanostříbro má výrazné fungicidní vlastnosti. Kolagen má vysoké regenerační vlastnosti a prospěšně působí na jemné tkáně, které tvoří intimní partie lidského těla. Díky tomu účinně přispívá péči o intimní partie ženského těla, zabraňuje vysychání sliznic a tímto zajišťuje účinnou hydrataci jemných tkání.
D-Panthenol na sebe váže vodu, působí hydratačně, zklidňuje pokožku a zároveň přináší úlevu od příznaků svědění a pálení. Panthenol velmi snadno proniká hluboko do kůže, kde se přeměňuje na kyselinu pantothenovou – neboli vitamín B5, který prospívá našemu tělu. Jako aktivní a uklidňující látka zrychluje procesy prospívající procesu regenerace pokožky, chrání a stará se o citlivou tkáň, která je náchylná k podráždění.
Kyselina mléčná se stará o obnovu přirozené hodnoty pH a významně přispívá k obnovení přirozené mikroflóry intimních partií, kdy tímto procesem se výrazně se snižuje riziko infekce.

Složení intimka dle nových pravidel:
 
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco glukoside, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Glycerin, Glyceryl Oleate, Silver (nano), Copper (nano), Soluble Collagen, Panthenol, Lactid Acid, Sodium Benzoate, Potassium sorbate, Parfum

 

Balení 300ML