Novinka

NanoCoatex Remover – odličovací ubrousek z mikrovlákna k opakovanému použití

UBR1
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Odličovací ubrousek z mikrovlákna NanoCoatex Remover 


  • (16 ks) Skladem
499 Kč
Kategorie: Nano Kosmetika
Hmotnost: 0.05 kg
 

Rozlučte se s biologicky nerozložitelnými ubrousky, které nelze opakovaně použít na odstranění líčení! Nepotřebujete drahé odličovací krémy, tampónky ani micelární vodu!

Odličovací ubrousek z mikrovlákna NanoCoatex Remover odstraňuje všechny typy make-upu, očních linek a voděodolných řasenek pouze za použití vody. Speciální patentovaná vlákna odstraňují make-up bez jakýchkoli chemikálií a jsou šetrné k jemné kůži a očím. S ohledem na životní prostředí lze náš odličovací ubrousek opakovaně, až 1000krát, vyprat v pračce a znova použít.

Lze použít na: oční linky odolné vůči rozmazání, voděodolné řasenky, běžný make-up, divadelní make-up, těžký maskovací make-up a mnoho dalších druhů make-up.

Perfektní pro: běžné denní využití jako součást Vaší důkladné péče o pleť, využití, jakou součást Vaší sportovní tašky, jako součást cestovní soupravy.

Ubrousek dodáváme v elegantním, potištěném uzavíratelném sáčku. Ubrousek má rozměr 38x18 cm, kraje jsou zaoblené. Látka je velmi jemná a dotek je příjemný. Ubrousek je oboustranný – kratší vlákna jsou na základní odlíčení, delší vlákna slouží k dočištění pleti.

Velmi jednoduché použití – namočíme do teplé nebo vlažné vody a můžeme začít odličování. Po odlíčení můžeme proprat v ruce a je připraven pro další použití. Po 3-5 použití vypereme v pračce (max.  40 °C).


Použití:
1. Namočte odstraňovač make-upu NanoCoatex Remover do teplé vody

  1. Použijte krátkou vláknovou stranu ubrousku k odstranění líčení jemným kruhovým pohybem. Poté použijte dlouhou stranu vlákna k dočištění pleti.

3. Čistěte ubrousek po každém použití pouze malým množstvím mýdla a teplé vody. Praní v pračce po 3-5 použití s běžným barevným prádlem – ne bílým! Používejte praní za studena a nastavení pro jemné praní. Nebělit.  Ubrousek možno sušit v sušičce prádla.