Šampon s nanostříbrem pro muže 200 ml

586
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Šampón Ag+ pro muže obsahuje nano stříbro a je inovativní,  velmi účinný šampón vhodný pro všechny může, kteří chtějí pro své vlasy maximum. Pro každého, kdo bojuje s lupy, svědivou kůží, promaštěním vlasů a  záněty vlasových kořínků. Obsah nano stříbra garantuje vysoký stupeň vlasové hygieny,  což je základním předpokladem pro zdravé vlasy. Obsažené nano stříbro  efektívně zabraňuje množení  bakterií, které jsou důvodem pro záněty pokožky hlavy. PH je přizpůsobené pánskému PH.

  • 129 Kč 10 Kč –7 %
  • (10 ks) Skladem
119 Kč
Kategorie: Kosmetika s nanostříbrem
Hmotnost: 0.22 kg
 

ŠAMPoN pro muže s OBSAHem NANO STŘÍBRa 200 ml

Šampon Ag+ s obsahem  nano stříbra obsahuje nano částice stříbra, které jako aktivní látka bojují s bakteriemi, které s vyskytují na kůži hlavy. Nano stříbro proniká do buněčné membrány bakterií, virů a plísní , čímž způsobuje jejich eliminaci. Další složky šamponu snižují výskyt kožního mazu a degradaci svrchní části pokožky (lupy),a omezují tak zdroj pro rozmnožování nežádoucích organismů.  Obsažené nano stříbro, jako  prostředek pro zvýšenou hygienu pokožky, je účinným nástrojem pro zrychlení hojení rán a případných strupů na hlavě. PH sladěné s PH muže a další obsažené látky minimalizují alergické reakce, zároveň na pokožce vytváří ochrannou vrstvu  proti bakteriím, plísním a kvasinkám.

Šampon Ag+ s obsahem  nano stříbra je  pro muže je pro  každodenní péči o vlasy a vlasovou pokožku. Doporučuje se zejména pro lidi trpící problémy s lupy a svěděním pokožky hlavy, kterým poskytuje efektivní ošetření. 

 

CHARAKTERISTIKA ŠAMPONU

  • působí proti bakteriím, virů a plísním
  • nedráždí 
  • zmírňuje záněty kůže
  • udržuje přirozené pH pokožky muže
  • důkladně čistí pleť a vlasy
  • upravuje mazové žlázy
  • na kůži vytváří neviditelný ochranný povlak

 

Velmi vhodný pro zátěžové profese, kde je každodenní mytí vlasů nutností.

Šampon dobře umyje zbytky přípravků  pro vlasový styling.

Vyhlazuje strukturu zničených vlasů se suchými konečky, dává vlasům zdravý vzhled, lehkost a lesk, vlasy se dobře rozčesávají. 

Zvětšuje odolnost účesu a nezpůsobuje nadměrné vysoušení pokožky hlavy a bojuje proti lupům.

Šampon Ag+ s obsahem  nano stříbra je velmi dobře přizpůsobivý jakékoliv pokožce hlavy

Jemná, nevtíravá vůně, umožňuje použití jakéhokoliv parfémů či spreje bez rizika, že  vůně mezi sebou budou konkurovat. 

Použití

Šampon Ag+ s obsahem  nano stříbra se používá se jako běžný šampon a doporučuje se pro časté mytí vlasů bez ohledu na typ vlasů. Naneseme  malé množství šamponu na celou pokožku hlavy, rozetřeme, necháme chvílí působit, poté je třeba důkladně opláchnout.

Velmi vhodný pro zátěžové profese, kde je každodenní mytí vlasů nutností.

Šampon dobře umyje zbytky přípravků  pro vlasový styling.