Přírodní tekuté mýdlo s obsahem nanostříbra /500 ml/

546
Neohodnoceno
  • 1 z 2

 TEKUTÉ MÝDLO S OBSAHEM NANOSTŘÍBRA 500 ML

  • 139 Kč 10 Kč –7 %
  • (35 ks) Skladem
129 Kč
Kategorie: Mýdlo s nanostříbrem
Hmotnost: 0.6 kg
 

 TEKUTÉ MÝDLO S OBSAHEM NANOSTŘÍBRA 500 MLPřírodní tekuté mýdlo 500 ml s obsahem nanostříbra chrání pokožku, takže je měkká a jemná, zachovává přirozený zdravý vzhled. Tekuté mýdlo neobsahuje chemická barviva ani alergeny, proto nedráždí pokožku.

Přírodní tekuté mýdlo obsahující nanostříbro, je stejně jako  MÝDLO S NANOSTŘÍBREM 100 GR výsledkem dlouholeté spolupráce lékaře dermatologa-venerologa se specializovaným výzkumným ústavem. 

Účinky NANOSTŘÍBRA:

Nanostříbro obsažené v mýdle ničí více než 650 různých choroboplodných bakterií, virů, plísní a hub, je výrazně antiseptické, antibakteriální, antivirové a antimykotické

Použití NANOSTŘÍBRA:

Velmi vhodné pro každodenní hygienu pokožky celého těla, včetně hlavy, podpaží, třísel a intimních partií. Nanostříbro je účinnou aktivní látkou s baktericidními a fungicidními účinky a chrání chrání před vznikem infekcí a aktivně napomáhá při léčbě již vzniklých bakteriálních, houbových a virových infekcí kůže - přírodní účinné antibiotikum.

 Vlastnosti NANOSTŘÍBRA:

zmírňuje záněty kůže, má antibakteriální účinky, udržuje přirozené pH pokožky, čistí pokožku a vytváří na kůži neviditelný ochranný povlak, nedráždí pokožku, při pocení zabraňuje  vytváření následných pachů, napomáhá hojení povrchových ran, pomáhá redukovat akné.

 

Obsah balení: 500 ml