SPLAT Active pro zdravé dásně a komplexní péči o chrup, 100 ml

ZP1
Neohodnoceno

  • Momentálně nedostupné
119 Kč
Kategorie: Zubní pasty
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána...
 

ZDRAVÉ DÁSNĚ A KOMPLEXNÍ PÉČE O DUTINU ÚSTNÍ

Zubní pasta SPLAT ACTIVE obsahuje extrakty šišáku bajkalského, bergenie a spiruliny, které pomáhají udržovat dásně zdravé.

Vitamíny A a E léčí a podporují hojení měkkých tkání ústní dutiny.

Glycerofosfát vápníku je jedním z nejúčinějších zdrojů vápníkových iontů, které posilují zubní sklovinu a aktivují její remineralizaci. Inovativní sloučenina Sp.White system® bezpečně bělí a leští zuby do vysokého lesku.

Zubní pasta neobsahuje chemická barviva. Tmavá barva zubní pasty je způsobena přirozenou barvou rostlinných extraktů. Jelikož obsahuje vysoce efektivní hojivé rostlinné výtažky, je tato pasta doporučena jako prevence parodontózy.

Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin, syntetická barviva, výrobky živočišného původu.

Obsah fluoridu 1000 ppm.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

Sodium monofluorfosfát, extrakt z listů bergenie, Polydon®, glycerofosfát vápníku, extrakt z kořene šišáku bajkalského, extrakt ze spiruliny, papain, D-alfa-tokoferyl acetát, retinyl palmitát

KLINICKY TESTOVÁNO

Čisticí účinek – 59,42%

Bělicí účinek – 33,3%

Remineralizační účinek – 25,08%

Asi 95 % dospělé populace má určité příznaky zánětu dásní vedoucí ke vzniku parodontózy – jedné z nejčastějších příčin ztráty zubů. Časné příznaky zánětlivých onemocnění dutiny ústní, které se vyskytují již i u dětí, jsou krvácení z dásní a zápach z úst. Kvalitní čištění zubů a dásní pomáhá předcházet problémům a onemocnění dutiny ústní.