SPLAT Chili zubní pasta pro regeneraci dásní, 75 ml

ZP6
Neohodnoceno

  • Momentálně nedostupné
149 Kč
Kategorie: Zubní pasty
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána...
 

Speciálně pro účinné bělení zubů a regeneraci dásní

BEZPEČNÉ A UČINNÉ BĚLENÍ ZUBŮ A ZDRAVÉ DÁSNĚ

Speciální zubní pasta CHILI byla vytvořena pro efektivní bělení a péči o dásně. Obsahuje výtažek z pálivých chili papriček kapsaicin, který působí přiznivě na zdraví ústní dutiny.

Jemná složka zubní pasty na bázi křemíku účinně, efektivně a šetrně bělí zubní sklovinu a bioaktivní vápník ji posiluje. Vysoce koncentrovaná složka z chilli papriček zlepšuje krevní oběh dásní, zabraňuje jejich krvácení a bylinné extrakty zlepšují jejich pružnost. Ionty fluoridu zrychlují mineralizaci zubní skloviny, zatímco výtažek z petržele pomáhá udržovat svěží dech.

Zubní pasta obsahuje výtažek z pálivých papriček kapsaicin. S mírně pálivou příchutí.

 

Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin.

Obsah fluoridu 800 ppm.

HLAVNÍ SLOŽKY: sodium monofluorfosfát, bioaktivní vápník, extrakt z petržele, extrakt z kapsaicinu

KLINICKY TESTOVÁNO

Čisticí účinek – 77,3%

Snížení citlivosti – 60,0%

Remineralizační účinek – 63,6%

Bělicí účinek – 2 tóny po 4 týdnech používání podle stupnice VITAPAN

Mladý a krásný úsměv závisí na barvě skloviny, stavu a zdraví dásní. S rostoucím věkem je přirozené ztmavnutí zubní skloviny a uvolňování dásní. Kromě pravidelného odstraňování zubního plaku je třeba řádně se postarat o zdraví dásní, masírovat je zubním kartáčkem a zlepšovat tím krevní oběh dásní.
Jemná zubní pasta na bázi křemíku je velmi bezpečná, protože při jejím používání nedochází k oděru zubní skloviny ani ke zvýšení citlivosti zubů. Extrakt z pálivých papriček - účinný prostředek tibetské medicíny s posilujícími, stahujícími a antiseptickými vlastnostmi. Stimuluje krevní oběh v dásních, obohacuje dásně o vitamíny a má antioxidační účinky.