SPLAT Extreme White zubní pasta pro intenzivní bělení, 75 ml

ZP5
Neohodnoceno

  • Momentálně nedostupné
199 Kč
Kategorie: Zubní pasty
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána...
 

Speciálně pro bělení zubní skloviny

INTENZIVNÍ BĚLICÍ ÚČINEK O 2,5 TÓNU v domácích podmínkách

Inovativní bělicí zubní pasta EXTREME WHITE obsahuje mikrogranule s karbamid peroxidem a unikátní bělicí sloučeninu Sp. White system®, která byla speciálně vyvinuta pro šetrné a účinné bělení v průběhu 4-6 týdnů každodenního používání.

 

Kombinace přírodních enzymů, oválných leštících částic a jedinečných mikrogranulí karbamid peroxidu dohromady vytváří intenzivní bělicí efekt. Ionty fluoridu spolehlivě chrání proti zubnímu kazu. Granule karbamid peroxidu efektivně bělí zubní sklovinu, a zároveň odstraňují skvrny na zubní sklovině. Enzymy z papáji jemně odstraňují zubní plak, Polydon® zároveň zabraňuje jeho zpětnému vytváření.

Doporučuje se, aby tato zubní pasta byla střídavě používána s dalšími zubními pastami posilujícími zubní sklovinu a bránícími zvýšené citlivosti zubů, např. SPLAT BIOCALCIUM, NORDIC BERRIES, SEA MINERALS nebo ORGANIC. Pro lepší bělicí účinek se doporučuje 20 min po čištění zubů nekonzumovat žádné jídlo ani nepít.

Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin, agresivní abraziva.

Obsah fluoridu 500 ppm.

 

HLAVNÍ SLOŽKY: Polydon®, zinek, karbamid peroxid, lecitin, sodium fluorid, papain. 

KLINICKY TESTOVÁNO

Bělicí účinek– 2,5 tónu dle stupnice VITAPAN

Čisticí účinek – 67,23%

Remineralizační účinek – 21,61%

Účinek zamezení tvorby zubního kazu – 28,89%

Snížení citlivosti – 40,32%

Profesionální metody bělení zubů mohou vyvolat nežádoucí účinky, zatímco používání bělicí zubní pasty je mnohem šetrnější způsob. Zubní pasta EXTREME WHITE obsahuje minimální množství složky karbamid peroxid. Z tohoto důvodu je tato zubní pasta vhodná pro šetrné bělení zubů v domácích podmínkách.