SPLAT Sea Minerals zubní pasta pro posílení zubní skloviny a ochranu před zubním kazem, 75 ml

ZP91
Neohodnoceno

  • Momentálně nedostupné
149 Kč
Kategorie: Zubní pasty
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána...
 

Speciálně pro milovníky moře

BĚLICÍ, POSILUJÍCÍ ZUBNÍ SKLOVINU A REMINERALIZACI

Speciální bělicí zubní pasta SEA MINERALS obohacená o minerály a výtažky z mořských řas. Navržena pro vysoce kvalitní bělení, posiluje a remineralizuje zubní sklovinu.

Kombinace vápníku a fluoridu chrání zuby a předchází tvorbě zubního kazu. Mořské minerály v kombinaci s nanohydroxyapatitem, který je stavební materiál tvrdých zubních tkání, účinně obnovuje a posiluje zubní sklovinu, předcházejí tvorbě zubního kazu. Speciální složka Polydon® odstraňuje měkký zubní plak a zabraňuje tvorbě zubního kamene.

Zubní pasta má vůni mořské svěžesti.

Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin, sacharín.

Obsah fluoridu 500 ppm.

HLAVNÍ SLOŽKY: Polydon®, sodium monofluorfosfát, extrakt z mořských solí, nanohydroxyapatit, extrakt ze spiruliny, extrakt z mořské řasy

 

KLINICKY TESTOVÁNO

Čisticí účinek – 64,7% 

Snížení citlivosti – 65,4%

Bělicí účinek – 2 tóny po 4 týdnech používání podle stupnice VITAPAN

Zubní kaz a s ním spojené komplikace se vyskytují u 98 % veškeré populace. V důsledku činnosti povrchových bakterií, které rozkládají sacharidy na kyseliny a změnami v acidobazické rovnováze ve prospěch kyselin, ztrácí zubní sklovina potřebné minerální látky. Důsledkem toho je vznik demineralizovaných oblastí v zubní sklovině - počáteční forma zubního kazu. Naštěstí je lokální demineralizace vratný proces. K obnovení poškozené zubní skloviny dochází při působení remineralizujících prostředků, které obsahují sloučeniny vápníku a fosforu.