• SPLAT Sea Minerals zubní pasta pro posílení zubní skloviny a ochranu před zubním kazem, 75 ml
 • Speciálně pro milovníky moře

  BĚLICÍ, POSILUJÍCÍ ZUBNÍ SKLOVINU A REMINERALIZACI

  Speciální bělicí zubní pasta SEA MINERALS obohacená o minerály a výtažky z mořských řas. Navržena pro vysoce kvalitní bělení, posiluje a remineralizuje zubní sklovinu.

  Kombinace vápníku a fluoridu chrání zuby a předchází tvorbě zubního kazu. Mořské minerály v kombinaci s nanohydroxyapatitem, který je stavební materiál tvrdých zubních tkání, účinně obnovuje a posiluje zubní sklovinu, předcházejí tvorbě zubního kazu. Speciální složka Polydon® odstraňuje měkký zubní plak a zabraňuje tvorbě zubního kamene.

  Zubní pasta má vůni mořské svěžesti.

  Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin, sacharín.

  Obsah fluoridu 500 ppm.

  HLAVNÍ SLOŽKY: Polydon®, sodium monofluorfosfát, extrakt z mořských solí, nanohydroxyapatit, extrakt ze spiruliny, extrakt z mořské řasy

   

  KLINICKY TESTOVÁNO

  Čisticí účinek – 64,7% 

  Snížení citlivosti – 65,4%

  Bělicí účinek – 2 tóny po 4 týdnech používání podle stupnice VITAPAN

  Zubní kaz a s ním spojené komplikace se vyskytují u 98 % veškeré populace. V důsledku činnosti povrchových bakterií, které rozkládají sacharidy na kyseliny a změnami v acidobazické rovnováze ve prospěch kyselin, ztrácí zubní sklovina potřebné minerální látky. Důsledkem toho je vznik demineralizovaných oblastí v zubní sklovině - počáteční forma zubního kazu. Naštěstí je lokální demineralizace vratný proces. K obnovení poškozené zubní skloviny dochází při působení remineralizujících prostředků, které obsahují sloučeniny vápníku a fosforu.

  Dostupnost:Skladem
  Značka:SPLAT
  • Cena:
  • 149 Kč
 • splat sea minerals zubni pasta pro posileni zubni skloviny a ochranu pred zubnim kazem 75 ml
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním více informací zde