• SPLAT White Plus bělicí zubní pasta pro ochranu a bezpečné bělení zubní skloviny určena pro kuřáky, 100 ml
 • OCHRANA A BEZPEČNÉ BĚLENÍ ZUBNÍ SKLOVINY

  Tato efektivní multiaktivní zubní pasta obsahuje inovativní systém pro bezpečné bělení Sp. White System®, který je vhodný i na nejcitlivější zuby.

  Kulaté lešticí částice v kombinaci s bělicí složkou Polydon® a přírodními enzymy z papáji zajistí bělost zubů i v těžko dostupných místech dutiny ústní, a zároveň dokonale čistí povrch zubů dohladka. Pomáhá zachovat bělost zubů po dlouhou dobu.

  Inovativní systém Sp.White system® bezpečně bělí a leští zuby do vysokého lesku. Ideální pro milovníky kávy, čaje a kuřáky.

  Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin, výrobky živočišného původu.

  Obsah fluoridu 1000 ppm.

  AKTIVNÍ SLOŽKY: dusičnan draselný, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, pyrofosfát vápenatý, pentasodium trifosfát, sodium monoflurofosfát, papain, Polydon

   

  KLINICKY TESTOVÁNO

  Bělicí účinek – 1,5 tónu po 4 týdnech používání dle stupnice VITAPAN

  Čistící účinek – 50%

  Remineralizační účinek – 40%

  Současné bělicí metody jsou již šetrnější. Nicméně lékaři příliš nedoporučují používání bělicích produktů kvůli krátkodobému efektu “hollywoodského úsměvu”. I profesionální bělení může poškodit zubní sklovinu. Ovšem použití zubní pasty, která je šetrná k zubní sklovině může obnovit přirozenou bělost.

  Dostupnost:Skladem
  • Cena:
  • 119 Kč
 • splat white plus belici zubni pasta pro ochranu a bezpecne beleni zubni skloviny urcena pro kuraky 100 ml
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním více informací zde