Akce Novinka Tip

Přírodní mýdlo s nanostříbrem 100g

MYDLO100
48 hodnocení
  • 1 z 3

Přírodní mýdlo obsahující NANOSTŘÍBRO je určeno ke každodenní hygieně pokožky celého těla, kůže hlavy, podpaží a k intimní hygieně.


  • (196 ks) Skladem
139 Kč
Kategorie: Nano Kosmetika
Hmotnost: 0.12 kg
 

přírodní mýdlo s nanostříbrem  

PRODUKT ROKU 2019 V SEKCI MÝDLA

vedlejsi

Přírodní mýdlo obsahující NANOSTŘÍBRO je určeno ke každodenní hygieně pokožky celého těla, kůže hlavy, podpaží a k intimní hygieně. Použití mýdla je vhodné pro dospělé a dětí od 3 let, pro alergiky a lidí s akné, kožními chorobami, stomiky a lupenkou, která vyžaduje zvýšenou hygienu těla. Přírodní mýdlo neobsahuje nežádoucí prostředky – barvy, vůně a jiné proalergické složky, ale přírodní a pokožce prospěšné látky, proto je ideální pro citlivou pokožku.

Přírodní mýdlo vzniklo jako výsledek spolupráce lékaře dermatologa-venerologa a vědeckého výzkumného ústavu a složení je patentově chráněno. Nanostříbro obsažené v mýdle funguje jako prevence proti vzniku kožních lézí a účinně pomáhají léčit již existující bakteriální, plísňové a virové infekce, které aniž bychom si to mnohokrát uvědomovali, útočí na naší pokožku.

Kůže každého člověka je neustále vystavována útokům milionů neviditelných bakterií, virů a plísní, které jsou příčinou vzniku akné, uhrů, mykoz, lupů ve vlasech, nepřejemných pachů a dalších nepříjemných kožních chorob. Zdraví je třeba chránit a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda sebe a své blízké budete bránit či nikoliv. Jednou z možností vysoké prevence a ochrany je možnost používat přípravek, který obsahuje částice NANOSTŘÍBRA a další složky, které pomáhají udržovat Vaši pokožku ve zdravém, hydratovaném a proto i chráněném stavu.

Nanostříbro zabraňuje vzniku kožních problémů a účinně pomáhá při léčbě bakteriálníchplísňových a virových infekcí. Nanostříbro nevyvolává alergické reakce, nevysušuje nedráždí. Nanostříbro má výrazné antibakteríální, antivirové a protiplísňové účinky.  pokožku. Na povrchu pokožky vytváří ochrannou vrstvu, která účinně chrání pokožku proti útoku bakterií, kvasinek, plisní a virů, čímž působí jako účinná prevence a zabraňuje častým kožním zánětům a chorobám.

Nanostříbro obsažené v přírodním mýdle je vhodné pro atopiky a další široké spektrum kožních problémů, které se vyskytují v běžném životě. Taktéž je velmi vhodné pro lidí se stomií – pro zvýšenou hygienu vývodu. Pokud cestujete do zemí s nízkou úrovni hygieny, tak Vám přírodní nanostříbro může zajistit klidnou dovolenou – dobře chráněná pokožka (zejména čisté ruce) je základem toho, abyste předešli zdravotním problémům typickým pro takové destinace. Nanostříbro obsažené v přírodním mýdle je ideální pro hygienu dospívajících dětí, kdy péče o pokožku pomáhá prevenci proti výskytu problematického akné a v případě výskytu podstatným způsobem ulehčuje léčbu.

Mýdlo kromě přírodních látek obsahuje ve svém složení účinné látky jako jsou částice nanostříbra, kyselina boritá a další aktivní složky. Tyto látky fungují antibakteríálně, protiplísňově a proti virům. Kterákoliv část kůže člověka je neustále napadána miliony bakterií, virů, a plísní, které se vyskytují v běžném prostředí, ve kterém žijeme. Je to neviditelný nepřítel a pokud dostane šanci, tak pokožka je napadena. Nedostatečná péče o plěť související s nedostatečnou preventivní ochranou pokožky v kombinaci s těmito bakteriemi jsou příčinou vzniku řady vad pleti jako jsou: pupínky, akné, kožní polypy, černé tečky, bradavice, lupy, nepříjemné zápachy, kožní alergie a mnoho dalších kožních nemocí. Nanostříbro působí preventivně proti vzniku takových problémů.

Přípravky s nanostříbrem se využívají především jako vysoký stupeň prevence. V případě onemocnění nanostříbro působí jako doplněk a podpůrný způsob aktivní léčby u kožních chorob a také jiných nemocí. Nejčastější problematické oblasti, kdy nanostříbro svým účinkem podporuje a urychluje léčbu u: všech stupňů popálenin, uklidňuje podrážděnou pokožku u: ekzémů, uhrů, akné, plísňových infekcí, lupenky, hnisajících a těžce se hojících rán, podlitin, otoků, proleženin, polypů, svědění nohou, vlasových lupů, vaginální kvasinkové infekce, nehtové plísně rukou a nohou, prašivky (psoriáza), nadměrného pocení, běžných bradavic a plochých bradavic, infekce vlasových váčků, seboroické dermatitidy, bércových vředů, atopických ekzémů, nealergické dermatitidy, ekzémů postihující lidí při těžkých profesích ( ekzémy nohou z pracovních bot), alergických ekzémů, stafylokokových infekcí, hojení běžných rán, drobných řezů, nehtových záděrů. Také udržuje přirozené pH pokožky, důkladně čistí pokožku a vytváří na pokožce neviditelný ochranný povlak, brání rozvoji nehtových plísní, nedráždí a nevytváří přecitlivělost na obsažené látky a zabraňuje nadměrnému pocení a a tudíž i následnému nepříjemnému pachu

Jsme výhradním dovozcem tohoto rodinného přírodního mýdla s nanostříbrem a garantujeme originalitu a kvalitu výrobku.

 

BALENÍ 100gramů